• Menu

  Jaunumi

  Pārmaiņas.

  logomini

  mebelu-restauracija-logo

   

  Tā, kā mūsu ēkai Kalnciema ielā 40, 2016. gada vasarā, nomainījās īpašnieki un mums vairs nesakrita kopējie plāni par telpu īres maksu, bijām spiesti mainīt darbnīcas telpas. Tagad būsim atrodami, leģendārās VEFa rūpnīcas korpusā, kas atrodas pašā Ūnijas ielas malā. Piebraukšana ir ērta gan no Brīvības gatves, gan no Gustava Zemgala gatves. Ļoti grūti bija šķirties no mums tik ļoti mīļās Pārdaugavas, bet diemžēl Rīgā ir lielas problēmas atrast piemērotas telpas mūsu darbnīcai. Ļoti ceram, kad mainot mūsu atrašanās vietu, saglabāsim mūsu klientu loku un arī papildināsim to ar jauniem draugiem, kam patīk senlaicīgas mēbeles!

  Friziera krēsls.

  Kliente atveda koka un metāla detaļu kaudzīti, rūpīgi sakrāmētu melnā miskastes maisā. Tas esot piederējis viņas vectēvam, kas bijis savā laikā pazīstams frizieris Rīgā.

   

  2015. gada darbi Turaidas muzejrezervātam.

  Mūsu darbnīcai 2015. gadā bija tas gods sadarboties ar īpaši aizsargājamo Turaidas muzejrezervātu, kā rezultātā tika restaurētas septiņas pūra lādes. Galerijā piedāvājam lādes pirms un pēc restaurācijas darbiem. Lādes tika restaurētas maksimāli saglabājot oriģinālo.

  Meklējam šāda tipa koka spīles.

  Ja kādam laukos šķūnītī vai bēniņos mētājās un nav vajadzība, tad mēs būsim priecīgi, ja atvedīsiet uz mūsu darbnīcu :)

  Koka spiles

  Interesants atradums restaurācijas procesā

  Mazā biznesa diena

  Mēs piedalāmies “Mazā biznesa diena”! Ja interesē viss par mēbeļu restaurāciju, gaidīsim Jūs 2013.gada 16. novembrī mūsu darbnīcā!

  PLAKĀTS 2

   

  MEKLĒJAM!!!

  Meklējam darbnīcas vajadzībām, vecos (pirmskara) nažfinierus, furnitūras, slēdzenes. Ja gadījumā kādam ir saglabājušās šādas lietas, labprāt izskatīsim Jūsu piedāvājumus.

  DSCN4601_edited

  Vecie nažfinieri: rieksts, sarkankoks, Karēlijas bērzs, lāsumainais bērzs.

   

  DSCN4607_edited

  Art Deco mēbeļu furnitūras, it sevišķi kuri ir pa pāriem.

  DSCN4604_edited

  Vecās, misiņa furnitūras no skapjiem, kumodēm.

   

  DSCN4608_edited

  Vecās mēbeļu slēdzenes.